poniedziałek, 13 listopada 2017

Biegi z okazji Święta Niepodległości

W czasie, kiedy w szkole odbywały się uroczystości z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, 48 uczniów naszej szkoły świętowało biegiem. 10 listopada, w lasku na bydgoskim Błoniu, po raz kolejny odbyły się biegi przełajowe z okazji tego wielkiego święta, organizowane przez Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej "Orzeł".Nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze: Szymon Ulatowski zajął I miejsce i zdobył złoty medal a Natalia Skowrońska, Karolina Ciesielska, Martyna Woźniak i Adam Jędrzejewski zdobyli brązowe medale. Ponadto czwarte miejsca zdobyli Martyna Ciarkowska, Oliwier Kontny i Leon Barteczka. W klasyfikacji drużynowej szkół nasza reprezentacja wywalczyła III miejsce i zdobyła okazały puchar.
BRAWA dla wszystkich, którzy świętowali w aktywny sposób.