czwartek, 19 października 2017

Sztafetowe Biegi Przełajowe

18 października 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Bydgoszczy wszystkich typów szkół w biegach przełajowych. Nasza szkoła wystawia do tych zawodów trzy reprezentacje: dziewczęta i chłopcy w ramach Igrzysk Dzieci (uczniowie rocznika 2005 i modsi) oraz dziewczęta w ramach Igrzysk Młodzieży (VII kasa Szkoły Podstawowej i Gimnazjum). Wszyscy spisali się bardzo dobrze. Dziewczęta młodsze zajęły VI miejsce i zdobyły do klasyfikacji szkół 35 pkt., chłopcy zajęli X miejsce i zdobyli 15 pkt. Starsze dziewczyny, które biegały z koleżankami o 2 lata starszymi, również spisały się świetnie, bo zajęły XV miejsce. Gratulujemy wszystkim biegaczom. Cieszymy się, że tylu  chętnych było do tych zawodów. Znów udowodniliśmy, że pomimo braku warunków do trenowania, jesteśmy znaczącą szkołą w Bydgoszczy w lekkoatletyce.